Veľké úspechy študentov našej školy v Celoštátnom kole matematickej olympiády

5 April 2021, 09:09    |    Viera Gilányová


V dňoch 21.3. až 24.3.2021 sa konalo Celoštátne kolo matematickej olympiády, do ktorého postúpili štyria študenti našej školy - Peter Kochelka (4.L trieda), Lukáš Gáborik, Richard Schwarz, Jakub Kliment (všetci 4.F trieda). Priniesli škole krásne úspechy a v celkovom poradí medzi 42 najlepšími riešiteľmi krajských kôl z celého Slovenska získali  cenné miesta medzi víťazmi, aj úspešnými riešiteľmi. Peter Kochelka , Lukáš Gáborik a Richard Schwarz postúpili na sústredenie, z ktorého sa vyberie šesťčlenné družstvo, ktoré bude reprezentovať Slovensko v tohtoročnej Medzinárodnej matematickej olympiáde. Našim študentom srdečne gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov!
Úplnú výsledkovú listinu si môžete pozrieť tu: http://skmo.sk/poradia.php?jazyk=sk&rocnik=70&sutaz=_celostatne_kolo