DEŇ ZEME na našej škole

29 April 2022, 16:11    |    Viera Gilányová


 V piatok 29. apríla sme si aj my pripomenuli Deň Zeme úpravou nádvoria a vyčistením okolia našej školy. Žiaci prvého až tretieho ročníka a bilingválnej 4.L triedy vyčistili a vysadili bylinkovú záhradu a jej okolie, dosadili kvetinový záhon, upravil sa priestor letnej čitárne, natrela sa šachovnica, upravil a očistil sa priestor nádvoria a okolia školy.

Ďakujeme p. Ing.  Miroslavovi Očenášovi, majiteľovi spoločnosti Kvety.sk – Kriváň za kvetinovú výzdobu a managerovi predaja p. Dušanovi Budáčovi spoločnosti Tesco.sk za ovocie pre našich žiakov.

Ďakujeme všetkým žiakom a vyučujúcim, že každý priložil ruku k dielu a v príjemnej atmosfére sme si upravili a skrášlili naše prostredie.

Vedenie školy

Príjemnú atmosféru zachytáva aj fotodokumentácia