OK V BASKETBALE SŠ CHLAPCOV A DIEVČAT

26 November 2018, 08:54    |    Viera Gilányová

V okresnom kole SŠ chlapcov, ktoré sa konalo  14.11.2018 na SPŠ JM, obsadili v konkurencii siedmich družstiev basketbalisti  GJGT   2. miesto za Športovým gymnáziom, čím sa kvalifikovali na Krajské kolo v Lučenci.

Našu školu reprezentovali:

Matej Kotorík IV.D, Juraj Hradský IV.B,  Viliam Majer IV.C, Daniel Koreň, Dominik Radler  III.F, Matej Krestianko III.F, Martin Okruhlica III.A, Pavol Szolár III.L,  Martin  Smädo I.D,

Hugo Mandák I. L, Juraj Chaban I.F, Dominik Čekunov  III.C

Rovnako sa darilo v okresnom kole dievčat SŠ dňa 21.11.2018  aj basketbalistkám GJGT, ktoré obsadili  2.miesto. V domácom prostredí prehrali len so Športovým gymnáziom a postúpili do Krajského kola.

Simona Hanková IV.C, Petra Ivančáková IV.L, Nora Páleníková IV.D, Ema Slivková IV.C, Sára Žatkuliaková II.F, Daniela Žilinská IV.A , Lucia Žilinská II.C, Daniela Oľhová I.F  ,Alena Mesárošová  II.C , Veronika Maloštíková I.B, Denisa Demianová III.C, Sitková Ema I.A